Спінінг студія

Спінінг студія

     У нашому фітнес клубі до Ваших послуг чудово обладнана спінінг-студія з ідеальними вентиляцією і освітленням. На велотренажерах нового покоління під керівництвом професійних інструкторів проходять інтенсивні тренування. Сучасні спінінг-тренування проводяться на велотренажерах, сконструйованих таким чином, щоб людині було максимально комфортно. Адже велотренажери - це регульовані спортивні снаряди. Ви зможете самостійно, за лічені секунди, підігнати під себе висоту керма, сідла і педалі.

    Спінінг є ідеальною кардиотренировки, що представляє собою оптимальне навантаження для серцево-судинної системи. Кардіоспіннінг схожий на велосипедну прогулянку по лісовою стежкою або гірській місцевості, стимулюючи серцевий м'яз і судини. Крім того, таке тренування сприяє спалюванню зайвих калорій, зменшенню жирових відкладень, вона зміцнює м'язи сідниць, живота, спини і ніг, тренує дихальну систему.

Спінінг або сайклінг можна проводити з поступовим підвищенням навантажень у міру адаптації організму до них:

  • від спокійної їзди до збільшення швидкості;
  • від прогулянки по рівній місцевості до збільшення підйому;
  • від швидкісної велогонки до гонки по пересіченій місцевості і в гору.

Ваш персональний інструктор підбере Вам оптимальну програму, виходячи зі ступеня підготовленості та тренованості Вашого організму.

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*