Східні єдиноборства та бокс

Східні єдиноборства та бокс


   Бокс - це спортивне єдиноборство, відоме людству з давніх часів. Цей вид спорту відображений древніми живописцями і скульптори різних країн в зразках живопису і скульптури. У 688 р. до н.е. бокс був вперше визнаний олімпійським видом спорту. Сучасний бокс прийшов до нас з Англії, де почав свій розвиток в XVIII столітті. У Росії бокс мав форму кулачного бою в рукавичках. В даний час бокс став найпопулярнішим змаганням зі своїми жорсткими правилами, обов'язковою формою, змаганнями різного рівня і класу. Бокс як і раніше є одним з найпопулярніших і захоплюючих олімпійських видів спорту.

   У нашому фітнес клубі заняття боксом та єдиноборствами стали дуже популярними завдяки чудовим професійним тренерам і відмінною оснащеності зали. Вентиляційна система і освітлення залу дозволяє тренуються відчувати себе так, ніби вони знаходяться на лоні природи. Заняття боксом розвивають такі необхідні справжньому чоловікові якості, як миттєва реакція, координація, сила, витривалість, сміливість. Тренування розвивають і навантажують всі групи м'язів, особливо добре тренуються ноги. І що дуже важливо - розвивається і вдосконалюється дихальна система. Всі боксери вміють правильно дихати. Адже правильне дихання ставлять далеко не у всіх видах спорту.

Заняття боксом складається з:

  • Якісної розминки;
  • Власне тренування, що включає в себе гімнастичні вправи на всі групи м'язів, вправи зі скакалкою (стрибки), вправи на снарядах, вправи з грушами і вправи на пересування в стійці, а також на загальну координацію;
  • Роботи в парах, або спарингу з партнером.

Бокс завойовує все більшу популярність у жінок. Це й не дивно. Тренування з боксу є прекрасною альтернативою традиційної аеробіки. Під час таких тренувань спалюється більше калорій, ніж під час занять фітнесом і, крім того, дівчина (жінка) отримує хорошу психологічну і емоційну розрядку. В основному це стосується вправ з грушами.

Тренування для жінок також проходять під керівництвом досвідчених професійних тренерів. Але заняття боксом для жінок більш м'які, ніж у чоловічих групах. Жінки приходять тренуватися, як правило, з метою:

  • Поліпшити свої фізичні параметри і спалити зайві кілокалорії;
  • Отримати навички самооборони;
  • Розвинути всі групи м'язів;
  • Розвинути впевненість в собі і отримати емоційну розрядку.
Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*