Масаж

Масаж

Масаж є найпопулярнішим і ефективнішим способом впливу на шкіру і кістково-м'язову систему людини. Масаж також допомагає при знятті стресу і нервового перевтоми, при відновленні і зміцненні імунної та ендокринної систем людини.Масаж одночасно «працює» на фізичному, емоційному і ментальному рівнях, різноманітні види масажу допомагають зняти біль і напругу в м'язах, поліпшують кровообіг, сприяють виведенню токсинів і шлаків, а тактильний контакт заспокоює нерви, знімає стрес і поліпшує внутрішній емоційний стан. Масаж показаний при інтенсивних спортивних тренуваннях і силових навантаженнях. При заняттях спортом масаж необхідний для розслаблення перевантажених м'язів і зняття больового синдрому. Масаж включений у всі програми зниження ваги.

У клубі «Дельтаплан» працюють тільки професійні масажисти високого класу. Вони спеціалізуються на різних видах масажу, серед яких найбільш популярними є:

  • спортивний масаж;
  • відновний масаж;
  • класичний масаж;
  • антицелюлітний масаж;
  • апімассаж та інші види масажу.

Спортивний масаж є невід'ємною частиною життя спортсмена, або людини що постійно тренується. Даний вид масажу застосовується для поліпшення і відновлення фізичної форми спортсмена. Спортивний масаж впливає на всі групи м'язів, всі верстви тканин, покращує кровотік, розширює судини і сприяє більшій силі і витривалості займаються спортом. Такий масаж необхідний для зняття больового синдрому в м'язової тканини після силового навантаження і активного тренування

Відновлювальний масаж є різновидом спортивного масажу. Його методика включає в себе елементи різних видів масажу, таких як сегментарний, точковий, оздоровчий масажі і масаж на розтягнення м'язів. Відновлювальний масаж застосовується після спортивної перевантаження і при інтенсивних болях у м'язах. Він сприяє швидкому відновленню функцій організму.

Класичний масаж є найбільш популярним і поширеним видом масажу. Зазвичай це масаж від кінчиків пальців до голови. Такий масаж благотворно впливає на всі групи м'язів, тканини, шкіру і скелет людини. Результат класичного масажу при проходженні 10 - 14 сеансів часто порівнюють з інтенсивними тренуваннями, настільки добре і молодо виглядає людина, що пройшла терапію класичним масажем.

Антицелюлітний масаж є по суті гімнастикою для ледачих, надаючи механічний вплив на органи, тканини і шкіру людини. Для боротьби з «апельсиновою кіркою» (ознакою целлюлита) необхідно використовувати спеціальні масажні антицелюлітні креми і масла. Вони значно збільшують ефект розгладження шкіри і підвищують її тургор. Такий масаж покращує кровообіг, підстьобує метаболічні процеси, розщеплює жир і виводить шлаки з організму.

Апімасаж (медовий масаж) або Ку-нье прийшов до нас з Тибету і отримав широке поширення в Україні завдяки своєму стабільному ефекту. Апімассаж добре поєднується з процедурами сауни та лазні і сприяє:

  • живленню і очищенню шкіри;
  • поліпшенню кровообігу;
  • нормалізації обміну речовин;
  • виводу продуктів метаболізму і зайвої рідини;
  • підвищенню еластичності і тургору шкіри.

Для масажу застосовується натуральний бджолиний мед, в якому поєднані всі елементи таблиці Менделєєва, навіть такі рідкісні, як золото. Склад меду має лікувальний ефект при впливі на весь організм людини.

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*