Опис групових програм

Опис групових програм

СИЛОВІ, АЕРОБНІ, БОЙОВІ ТА КЛАСИ ЗМІШАНОГО ФОРМАТУ

 ABS + Spine Bosu (55хв.) - силове тренування для м’язів черевного пресy та спини з використанням спеціальної сфери. Рекомендовано для просунутого рівня підготовки.

BODY Sculpt (55хв. ) - силове тренування, що охоплює всі групи м`язів. Рекомендовано для будь – якого рівня підготовки. 

BODYPUMP (55хв.) - тренування зі штангою, що зміцнює весь організм. Це випробування для всіх груп м'язів з використанням штанги з регульованим вагою. Комбінації вправ і відмінна музика допоможе вам максимально швидко позбутися від зайвої ваги і побачити бажаний результат. Програма зміцнює зв'язки і суглоби, збільшує м'язову силу і покращує рельєфи Вашого тіла без надмірного збільшення м'язів в об'ємі. Тільки для підготовлених !!

Сycle (55 хв.) - заняття проходить на велотренажерах. Імітуючи шосейну гонку ви  з азартом прагнете до фінішу. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки. 

Interval attack  (55хв.)- Дана методика передбачає поєднання аеробних вправ з силовими навантаженнями, оскільки на заняттях постійно чергуються вправи різних напрямків навантаження.

SHAPE (55хв) – тренування спрямоване на глибоке пропрацьовування всіх основних груп м’язів, з використанням додаткового обладнання (гантелі, еспандери, фіт-боли та ін.). Тренування проводиться в партері.

TRX (50хв.) - функціональні тренування за допомогою тренажерів TRX - це робота зі своїм тілом в підвішеному стані. Дозволяє виконувати безліч вправ, спрямованих на гармонійний розвиток сили, витривалості, гнучкості, рівноваги, дозволяє самому вибирати рівень інтенсивності та навантаження. Зміцнює серцево-судинну і дихальну системи організму. Рекомендується для всіх рівнів підготовки.

 

ТАНЦЮВАЛЬНІ КЛАСИ

Port De Brase (55хв.) - заняття з елементами класичної хореографії, що зробить ваше тіло більш гнучким, а поставу по-справжньому королівською. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

Dance Mix (55 хв.) – вид танцювальної аеробіки, який включає в себе змішання різноманітних стилів танців. Під час заняття, навантажуються всі групи м’язів, розвивається гнучкість, пластичність та танцювальність.

 

НАПРЯМОК «РОЗУМНЕ ТІЛО »

FW-UP (FitWake-up) (55 хв.) - клас спрямований на зміцнення м'язів корпусу, поліпшення осанки, зміцнення м'язів черевного пресу. На цьому зайнятті ви навчитеся відчувати своє тіло, концентруватися на виконанні вправ. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

Yoga (90 хв.) - психофізична практика, заснована на Індійських традиціях. Сприяє гармонізації тіла та душі. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки

Stretch Mix (Stretching) (35 хв.) - вправи на розтягнення і розслаблення. Використання  різноманітного устаткування, дозволяє зробити яскравий акцент на гнучкість. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

Pilates (55 хв.) - універсальна система вправ, спрямована на зміцнення і тонус м'язів, поліпшення постави, гнучкості, почуття рівноваги, на єднання тіла і розуму і створення більш стрункої фігури. 

Callanetics комплекс гімнастичних вправ, які включають в себе систему комплексних статичних вправ, направлених на скорочування та розтягнення м’язів.

 

Правила відвідування групових занять:

 

1. Запізнення на клас більш ніж на 10 хвилин небезпечно для Вашого здоров’я. Інструктор має право не допустити Вас до заняття.
2. Щоб уникнути травм, рекомендуємо відвідувати заняття, які відповідають Вашому рівню підготовки.
3. Забороняється користування інвентарем без відповідної команди інструктора.
4. Після заняття увесь інвентар має прибиратися у відведені для цього місця.
5. Користування мобільним телефоном підчас заняття заборонено.
6. Уникайте використання парфумів перед тренуванням.
7. Адміністрація лишає за собою право заміни заявленого інструктора.
8. Адміністрація лишає за собою право вносити зміни в діючий розклад.
9. Адміністрація лишає за собою право заміни заявленого класу, якщо відвідуваність якого менше 2-х клієнтів упродовж місяця.
10. Комерційні класи проводяться при відвідуванні не менш 2-х клієнтів.
 

Інструктори групових програм :

  • Анна Ромашова
  • Настя Марченко
  • Ольга Чернякова
  • Оксана Тасанова
  • Любов Титяневич
  • Любов Задерей

 

Ми завжди раді Вашим побажанням!                                                                 Рецепція: (044) 200-50-05 

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*