Послуги

 

 

   Фітнес-клуб «Дельтаплан» - це клуб для реалізації Ваших планів щодо поліпшення зовнішності і зміцнення здоров'я, створення красивої і стрункої фігури і стовідсотково гарного настрою.

До Ваших послуг Фітнес клуб «Дельтаплан» пропонує прекрасно обладнаний за останнім словом техніки тренажерний зал, зали для занять аеробікою і танцями, студію для занять йогою та пілатес, зал боксу та єдиноборств, дитяча ігрова кімната і дитячий клуб, банний комплекс, джакузі та дитячий басейн, персональний тренінг, салон краси та кабінети для масажу, фітнес-бар та інтернет-кафе.

Наш фітнес клуб реалізує програми спортивної підготовки за численними напрямами, релакс-програми і програми по догляду за обличчям і тілом, залучаючи для цього команду високопрофесійних тренерів, педагогів та фахівців в інших областях.

Завдяки сучасному технічному оснащенню, унікальному дизайну та професійному наданню послуг в Клубі створена приємна, дружня, спортивна та творча атмосфера, спрямована на досягнення максимального успіху на шляху до здоров'я, спорту, краси і відпочинку.

 

Телефон рецепції (044) 200-50-05

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*