Секрет красивої і правильної осанки від Ярослави

Секрет красивої і правильної осанки від Ярослави

Як ви думаєте, які м'язи треба увімкнути, щоб вирівняти сутулість? Більшість людей відповідає, що треба накачати м'язи спини, треба ходити в басейн, або просто багато ходити. Але я вас засмучу і скажу ,що жоден з вище сказаних прийомів не зпрацює.

І як би старанно ви не закачували м'язи спини, сутулість так і залишиться.

Перший і найважливіший м'яз, який потрібно увімкнути - це діафрагма. За що відповідає діафрагма? Одна з ключових функцій діафрагми - стабілізація положення тіла.

Сутулість (кіфоз грудного відділу) не дає шиї приймати фізіологічне положення, відповідно м'язи шиї приходять в дисбаланс. Якісь затискаються, якісь розтягуються і слабшають. Таке положення грудна клітка приймає від сидячого способу життя, звички сутулиться. У такій ситуації діафрагмі нікуди дітися, вона вивалюється в живіт. Якщо ви худі, але живіт все одно випирає, тепер ви знаєте, звідки він

На стан живота впливає неправильне положення тазу, яке провокує гіперлордоз поперекового відділу. В такому випадку, живіт вивалюється ще більше, кіфоз посилюється, а вас можуть турбувати болі і втома в попереку. Особливо при ходьбі і стоянні, особливо якщо ви намагаєтеся ходити прямо.
Отож, перш ніж відправитися в басейн, зверніть увагу на свою діафрагму.

З повагою до тіла.

Запис за телефоном: 0(44) 200-50-05

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*