Я дотримуюсь "дієти" і не худну

Я дотримуюсь "дієти" і не худну

Ця замітка присвячується для всіх тих хто продовжує активно апелювати до своєї особистої думки , і стверджувати, що вони не можуть схуднути, тому що у них, то кістка широка, то метаболізм убитий, то генетика або спадковість поганенькі, а так вони взагалі клюють як пташки три зернятка вдень, але вага зростає буквально з повітря. Як показує практика, причина як завжди криється в більш банальних речах - ви занадто багато їсте і все з'їдене і випите враховуєте "на око". Зрозуміло, що є різні розлади здоров'я, що впливають на схуднення. Найпоширеніше - гіпотиреоз. Це не є темою даної розмови, тому пропустим, а вам раджу звернутися до лікаря!

Отже, ви на "дієті" і не худнете. Так у чому ж справа? Є два найголовніших пояснення - неточний облік, або повне ігнорування ккал, просто твердження - "я мало їм і не худну". В основному люди навіть не уявляють, скільки калорій в з'їденому продукті. Вони смутно здогадуються, що через ці калорії товстіють, але поняття не мають, скільки споживають. Встановлюйте програму "харчовий щоденник" в телефон, підрахуйте в блокноті, все одно!!! Головне - підрахунки за добу!!! Якщо не зрозуміли, не знаєте, запитайте знаючих! Не втішайте себе ілюзіями!

І ще одне зауваження. Дуже часто кажуть "моя подруга, мій чоловік...їсть стільки ж і не гладшає". Запам'ятайте, все відносно - для людей різного зросту і ваги порції різні. Для чоловіка вагою 90 кг, який споживає в день 2500 калорій, перебір добовий на 300 калорій становить всього лише 12%. А для жінки 55 кг, що утримує калораж в 1400, прибавка в 300 калорій - це вже 22%. Одне і те ж кількість енергії для когось +/- «середня по палаті» щоб утримувати рівновагу по вазі, а для когось «жах-жах» і набір ваги.
Ой, і ледь не забула, ще одне

Враховувати все!!!! Навіть одненьке перехоплене печиво! Наведу приклад - печиво "марія", 1шт = 7гр, у ккал - 25 ккал. Чотири таких не врахованих "печеньки" за день дорівнює 100 ккал, за тиждень 700...зрозуміли?)))

Правильних рішень і міцного здоров'я!

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*