Нульові калорії

Нульові калорії

Майже в кожному випадку первинного спілкування з новим клієнтом кожному тренеру доводиться чути про ці чудодійні "нульові ккал". Справа в тому, що на просторах інтернету вже певний час гуляє інформація про продукти на перетравлення яких йде майже стільки ж ккал, що і в наявності самого продукту. Тобто, наприклад - якщо калорійність шпинату - 23 Ккал, це дохід організму, то витрата, необхідна на перетравлення, нібито більше, або така сама. Насправді це не так, тому що жоден продукт не може спалити ккал більше, ніж «стоїть» сам. Можна говорити не про «нульову», а скоріше про близьку до «нульової» калорійності, так як при зіставленні доходів і витрат калорій від таких продуктів залишок прагне до нуля. Але це за умови вжитку лише 100 гр наведеного продукту.
Але ж якщо ви з'їсте 300 гр шпинату, що досить легко, то це вже 75 ккал і дорівнює 1 км бігу на біговій доріжці.
Ще одна нісенітниця - що начебто якийсь продукт допомагає спалювати жир. Такого не існує!!! Деякі низькокалорійні продукти, наприклад, грейпфрут, селера або редис здатні прискорювати обмін речовин. Кабачок і цукіні вивести зайву рідину з тіла і покращувати травлення. Але вони не спалюють жир! Його спалює робота м'язів, тобто постійні заняття спортом.
Навіть огірками, помідорам, яблуками можна перебрати денну калорійність!
Про кавун, наприклад, завжди здивовано говорять: "це ж рідина!" А ось і ні! В 100 гр кавуна 32-35 ккал на 100 гр. Далі цитую з Вікіпедіі "Плодова м'якоть кавуна містить від 5,5 до 13% легкозасвоюваних цукрів (глюкоза, фруктоза і сахароза). До моменту дозрівання переважають глюкоза і фруктоза, сахароза накопичується в процесі зберігання кавуна..." Нічогенька "водичка"))) із глюкозою і фруктозою. А зараз зізнайтесь собі, хтось зупинився на вжитку 100 гр кавуна?))) Навряд чи! 600-800 гр "залітали" непомітно, ось вам 260-280 ккал на рівному місці.
Не існує ніяких "нульових" ккал. Є приход ккал з їжі і витрата на денну активність. Маємо дефіцит - худнемо.
Звертайтесь за підрахунком раціоні до спеціалістів!
Смачної дієти! Здорового тіла!

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*