Алкоголь та спорт

Алкоголь та спорт

Багато з вас, напевно, не раз чули, що алкоголь в розумних межах може бути корисний для організму. Начебто він розслаблює, покращує апетит, підвищує тонус судин. Будемо розбиратися в цьому питанні. Як алкоголь поєднувати зі спортом і, взагалі, чи можливо це? Відповім одразу - планувати заняття спортом на наступний день після вечірки - не найкраща ідея. Можете зіткнутися з судомами, прискореним серцебиття і нудотою. Нижче буде пояснення причин таких симптомів. На питання - а може після тренування? Пити міцні напої або навіть вино після тренування також не варто - після фізичних навантажень організм відновлює водний баланс, а спиртне цьому не сприяє. Тим більше, якщо ви тренуйтеся через день, то два дні ваш організм буде позбавлятися від токсичного впливу алкогольних напоїв. Велика ймовірність пропустити одразу два тренування. Загалом, немає системи в заняттях - немає результату. Отже, що ж відбувається з організмом після прийняття міцного:
✔️З боку підшлункової залози. Безпечних доз алкоголю для підшлункової не існує. Цей той орган, що страждає від будь-якої кількості спиртного. Крім того, порушується обмін речовин, що призводить до набору ваги, а в деяких випадках - навіть до діабету. Справа в тому, що алкоголь перешкоджає нормальному виробленню інсуліну. Досить часто алкоголь стає причиною розвитку панкреатиту.
Що зі шкірою? Втрата еластичності та передчасне старіння - прямі наслідки вживання алкоголю. Оскільки організм сприймає його як отруту, печінка і нирки роблять все можливе, щоб якомога швидше вивести шкідливі речовини з організму, а це призводить до зневоднення. Від цього в першу чергу страждає шкіра, яка стає дуже сухою і зів'ялою на вид.
Набір ваги. Алкогольні напої дуже калорійні, і на додаток ще й після пари келихів зростає спокуса з'їсти зайвого. Якщо ви займаєтеся спортом, щоб привести себе в форму, але не можете контролювати свою харчову поведінку і не проти випити алкогольного напою кілька разів на тиждень, то вражаючих результатів щодо зменшення ваги не чекайте.
Збільшення частоти серцевих скорочень. Під час занять спортом серце теж працює на всю потужність - алкоголь збільшує ЧСС, сприяючи перевантаженню. Такий ефект може зберігатися до двох днів після вживання алкоголю. Подумайте, чи варто перенапружувати ваше серце?
Так що вечірні розслаблення алкоголем можуть мати негативні наслідки у майбутньому. Краще знімайте стрес хорошим тренуванням в залі!

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*