КРЕАТИН

КРЕАТИН

Моногідрат креатину - речовина, яка виробляє наш організм природним шляхом. Креатин є необхідним для забезпечення енергією м'язових тканин. Ми можемо отримати креатин із іжею - м'ясо і риба дуже багаті креатином. Але тільки їх споживання не буде ефективним для отримання гідних спортивних результатів. Є один неприємний нюанс, для помітних фізичних змін потрібно з'їдати не менше 5 кілограмів саме сирого м'яса в день протягом 5 днів. Ви розумієте, це нереальне завдання з двох причин - відсутність термообробки і велика кількість. Одразу скажу, хоча це і спортивний додаток до харчування, креатин не є ліками або стероїдним препаратом. Вже вище наведено, що у невеликих кількостях він присутній у багатьох продуктах харчування і виробляється людським організмом природнім шляхом. Однак тільки однією дієтою домогтися потрібного рівня креатину в м'язах практично нереально. Тому і випливає необхідність вживати його у капсулах або водорозчинному порошку.
Яка ж дія цього препарату? Він збільшує силу, витривалість і прискорює відновлення між підходами, а також у після тренувальний період. Отже, ви зможете тренуватися ефективніше Завдяки цьому і масу наберете швидше. Але справа не тільки в масі Ця добавка вважається найефективнішою також для поліпшення аеробної витривалості. Креатин реально підвищує силу і витривалість м'язів. Дуже важливо зрозуміти, що дія креатину, може цілком відповідати вашим тренуванням. Тобто, якщо йде робота в залі на масу, то він допоможе масонабору. Якщо ви легкоатлет, велосипедист, плавець, креатин не зробить з вас «качка», він лише прискорить відновлення і збільшить потужність м'язів. Креатин "вкачує" в м'язові клітини додаткову воду. Ну а чим більше води в наших м'язах, тим вони еластичніші і краще скорочуються. За рахунок додаткового "добору" води вага тіла в перші тижні прийому креатину може збільшитися на 2-2.5 кг, але потім, після звикання до підвищених доз, організм вирівняє потрібну кількість рідини в тілі.
І ще скажу про декілька пунктів в плюс до вживання креатину.
Креатин використовується не лише в спорті, він призначається в медицині для реабілітації хворих, які перебували довгий час без руху, допомагає відновлювати серцевий м'яз після інфаркту, при аритмії і ішемії, сприяє відновленню судин, захищає серцевий м'яз при роботі в умовах нестачі кіслороду, допомагає розвитку мозку і всієї нервової системи, покращує провідникову функцію нервової системи і відповідає за функцію скорочення м'язів, в тому числі серцевого, а також нормалізує рівень холестерину в крові.
Будьте сильні та здорові!
#тасанова_опитании

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*