НЕКОНТРОЛЬОВАНЕ ВІДЧУТТЯ ГОЛОДУ. ЯК З ЦИМ СПРАВЛЯТИСЯ?

НЕКОНТРОЛЬОВАНЕ ВІДЧУТТЯ ГОЛОДУ. ЯК З ЦИМ СПРАВЛЯТИСЯ?

Далеко не всі люди, які хочуть і не можуть схуднути, їдять занадто багато «шкідливих» продуктів . Багато вже давно обирають виключно «правильні» продукти, але їдять їх великими обсягами. Тому я завжди наполягаю на підрахунку калорій, щоб мати чітке уявлення про те, скільки їжі потрібно і скільки реально з'їдається. Однак мова зараз не про калорії, а про постійне почуття голоду під час схуднення - що його викликає і що з ним робити.
Розбираємось! 
 Ви можете відчувати не голод, а тягу до їжі. Потрібно навчитися відрізняти реальне відчуття голоду, від бажання що-небудь з'їсти, похрумтіти горішками ввечері під час перегляду стрічки новин, або цікавого фільму. Змінюйте інтервали між прийомами їжі, щоб зрозуміти, що говорить в вас - голод або звичка їсти в певний час. Заведіть щоденник харчування і вивчіть свою харчову поведінку. Визначте, що дійсно необхідно в харчуванні, а від чого можна відмовитися.
Ваша дієта - просто поганий варіант. У нормальному плані харчування повинні бути присутніми складні вуглеводи, овочі, білки різної жирності, жири різного походження. Ми розглядали все це у попередніх статтях і визначали, як підібрати свої індивідуальні норми.
Коротко: для схуднення помножте свію поточну (а не бажану) вагу на 30, і отримаєте калорійність, від якої зможете відштовхуватися. Їжте білок з розрахунку 1,5-2 г на кілограм маси тіла, жири - 1 г на кожен кг, а решта добирайте вуглеводами - овочами та кашами. Не відмовляйтеся від фруктів - 1-2 середніх яблука в день при дефіциті калорій не зашкодять вашому схудненню. А ще краще - купіть кухонні ваги, завантажте будь-який лічильник калорій на ваш телефон налаштовуйтесь на довгострокову роботу. Працює лише те, що націлено на довгострокову перспективу. Якщо у вашій дієті цього немає, ви будете з нову і знову топтатися на місці.
 Ви недосипаєте!
Одна ніч недостатнього сну, менше 6 годин, підвищує почуття голоду, шляхом збільшення рівня гормону стресу. Недолік сну збільшує вироблення кортизолу і знижує чутливість до інсуліну. Недосипаючи, ви не тільки постійно голодні, але і ваше тіло перебудовується в режим економії енергії - менше витрачає і більше запасає. Якщо хочете почувати бадьорість і ситість, почніть висипатися. Так що далеко не завжди справа в невірно обраних продуктах і вкусняшках. Отже, часом для контролю почуття голоду потрібно звернути увагу на речі які зовсім не відносяться до їжі.

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*