Омега-3. Частина 1

Омега-3. Частина 1

Поліненасичені жирні кислоти - речовини, в яких організм потребує щодня. Ці поліненасичені жирні кислоти для організму є незамінні, але при цьому сам він їх не виробляє. Єдине джерело надходження - їжа, БАДи. Нещодавні дослідження вчених довели, що щоденне вживання в достатній кількості продуктів з вмістом Омега-3 є чудовою профілактикою серцево-судинних захворювань, запалень суглобів, покращує зір, стан шкіри і волосся. А ще ці сполуки є дуже сильними антиоксидантами, здатними знижувати поганий холестерин і виводити вільні радикали, тому вони показані для попередження передчасного старіння. 
Основні харчові джерела омега-3-ненасичених жирних кислот: Жирна морська риба - скумбрія, анчоуси, сардини і оселедець,тунець, пікша і форель. Так само цими жирними кислотами багате м'ясо диких тварин. Гарна новина для тих, хто не їсть їжу тваринного походження. У рослинних продуктах теж містяться поліненасичені кислоти Омега-3 - змелені насіння льону і льняне масло, рижикове масло, гірчичне масло шпинат, морські водорості, рапсове масло.
Але є і погана новина - існує міф, що омега-3 рослинного походження майже нічим не поступається тим кислотам, які ми можемо отримати з риби. Але насправді це не так. Насіння чіа і авокадо, безумовно, корисні для організму, але наш організм засвоює лише 5% рослинної Омега-3. І якщо ви хочете отримати необхідну кількість поліненасичених жирних кислот з рослинної їжі, вам доведеться їсти чіа і авокадо кілограмами. Але не дивлячись на всі нюанси, безумовним залишається те, що Омега -3 організму життєво необхідні!
Чекайте на продовження

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*