Харчування після тренування

Харчування після тренування

З приводу харчування після фізичного навантаження постійно ведуться суперечки. Існує думка, що потрібно утримуватись від їжі ще впродовж двох годин, якщо ви худнете, або приймати їжу прям у роздягальні клубу, якщо набираєте "масу". Немає насправді сенсу ні в першому, ні в другому випадку. Найоптимальнішим буде триматися власного балансу, враховуючи індивідуальні потреби. 
Розглянемо випадок із зниженням ваги і думкою, що прийом їжі припинить спалювання жиру. На справді це не так. Організм спалює жир протягом 23 годин після тренування, а не годину під час неї, або дві години після. Саме тому ключову роль відіграє дієта протягом усього дня, а не протягом кількох після тренування. Тобто маємо добовий дефіцит калорійності - худнемо і ніяких магічних годин не існує.
А що ж робити тим, хто набирає вагу? Тут також все досить просто - добова норма по калорійності з невеликим профіцитом (надбавкою по калорійності) ось і все.
Звичайно, не потрібно після фізичного навантаження частувати свій організм тістечками, печивом із думками "Так гарно попрацюавав/ла, тепер можна віддячити собі". Це досить погана ідея! 
На вашій тарілці повинна бути білкова їжа, для відновлення м'язів і складні вуглеводи для поповнення глікогену, який потрібен буде для наступного тренування. 
Якщо ні в першому, ні в другому випадку ви не маєте успіху, то зверніться до свого особистого тренера за порадою що до харчування, або за докладним планом.

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*