Вуглеводи

Вуглеводи

Думаю, що ви всі чули багато страшилок про злі вуглеводи, які дуже швидко роблять нас слабкими. А особливий острах викликають прості. Почнемо розбиратися.
Вуглеводи поділяються на прості і складні, різниця в швидкості їх розщеплення в організмі і, як наслідок, швидкість підняття інсуліну в крові. Швидкі вуглеводи одразу викликають скачок інсуліну, повільні розтягують цей процес на більш тривалий час. Що у 100 гр печива, що у 
100 гр сухої гречки кількість вуглеводів +/- 60 гр. Але зі 100 гр сухої гречки ви отримаєте майже 300 гр власної каші і будете ситими, а от з 100 гр печива наїдку мало. Тож, вибір за кожним!
Для чого ж нашому організму вуглеводи?
Кажучи простими словами, вуглеводи це живлення для нашого мозку, бо глюкоза це основний ресурс для його якісної роботи. Також м'язова тканина не може працювати правильно без глікогену, джерелом якого є також вуглеводи. Потреба організму у вуглеводах знаходиться у рамках 180 - 300 гр на добу, в залежності від ваги людини і ії фізичної активності. Треба лише пам'ятати, що не всі вуглеводи якісні і корисні! І простими можна дуже швидко перебрати денну норму і залишитись голодним. Вище наводила приклад із печивом. Намагайтеся зменшити присутність швидких вуглеводів до 10-15% від загальної кількості, якщо зовсім не можете від них відмовитись.
У наступному випуску розберемо роль вуглеводів у різних видах дієт.
Оксана Тасанова 

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*