Три типи статури. Дізнайся хто ти?

Три типи статури. Дізнайся хто ти?

Давно займаєтесь та не можете схуднути чи набрати вагу? Звичайно ми радимо користуватися послугами наших фітнес-тренерів. Але у час інтернету, коли доступна будь яка інформація, ми всі намагаємося бути обізнаними у важливих для нас питаннях.
Одже, давайте розберемося, як схуднути чи набирати вагу ефективно згідно вашого типу фігури!

У мезоморфа з мускулатурою все в нормі від природи. Їм не потрібні шалені тренування, щоб зігнати жир. Його у них практично немає взагалі, та й з обміном речовин все в нормі. Тулуб у таких людей масивний, кістки товсті, а м'язи об'ємні. До речі, практично всі знамениті качки в бодібілдингу - мезоморфи. 
Мезоморфи - щасливчики. Спортсмени такої статури витрачають більше калорій, ніж інші люди, іншого статури, навіть незважаючи на однаковий зріст, вік і відсоток підшкірної жирової тканини.
Але, на жаль часто саме цей тип людей найбільш схильний до ліні і бездіяльності. Запам'ятайте свою норму - 2.5 грама протеїну на один кілограм власної ваги в день. Наприклад: пісна індичка, яєчні білки, курячі грудки без шкірки, нежирна риба. Це все, що повинно наповнювати ваш раціон в категорії білків. Вуглеводи повинні також надходити в організм у міру і поставляти високу кількість калорій, приблизно 60-65% від денного раціону. «Жирові» калорії повинні бути в межах 15%, від загального добового раціону.
Мезоморфи генетично обдаровані. Це найбільш хороший тип статури для спорту. Дослідження показують, що спортсмени такого статури на тренуваннях, так і під час відпочинку, за добу витрачають більше калорій, ніж інші люди, іншого статури, навіть незважаючи на однаковий зріст, вік і відсоток підшкірної жирової тканини. Їх можна назвати щасливими володарями гармонійної фігури, де відсоток жирової маси і м'язової знаходиться в ідеальному балансі.
Але, на жаль часто саме цей тип людей найбільш схильний до ліні і бездіяльності. Вони часто тренуються і харчуються, поза режимом і будь-якого плану. Приведіть у порядок раціон харчування, підрахуйте кількість вуглеводів, білків і жирів, а також не забудьте про харчові добавки, які необхідні для успішного будівництва власного тіла, адже далеко не всі люди можуть похвалитися такою гарною конституцією як у вас!
Ендоморф мають округле і м'яке тіло з, великим відсотком жирової тканини, позбутися від якої їм ох, як нелегко! І вони, як правило, не охоче виконують хоч які-небудь фізичні навантаження. Це повні люди, які мають середню або широку кістку, повільний обмін речовин, схильність до набору зайвої ваги.
Для ендоморфов червоне світло повинен загорятися при будь-якій згадці про жири. Уявіть собі бутерброди з шинкою, копченою ковбаскою, кока-колу, ряжанку, морозиво або келих вина. А тепер закрийте рот і назавжди забудьте про таке меню. Вам не можна! Основна проблема ендоморфа - калорії. Протеїн споживайте з пісних продуктів, таких як курячі грудки без шкіри, нежирні частини індички, яєчні білки, нежирна низькокалорійна рибка. Рослинна їжа важлива, але не варто використовувати її, як джерело білка. Що стосується вуглеводів, то рекомендуються складні, такі як довгозерний рис, картопля, бобові.
Харчуватися потрібно не більше 5-7 разів на день, невеликими прийомами їжі. Це допоможе підтримувати ваш метаболізм в нормі.
Ще одні щасливчики - ектоморфи. Статура їх схильна до худорби, м'язи тонкі, а кістки довгі. Жиру в такому типі статури також мало. Яскраво виражені ектоморфи найменше схильні до занять бодібілдингом, тому що м'язи їм наростити досить важко, на це у них піде багато часу. Таких людей в спортзалах зустрінеш рідко. Вони не бачать потребу в цьому закладі.
Для ектоморфа основною проблемою є - дефіцит маси тіла. Тому турбуватися над тим, що б йому такого запхати собі в шлунок, не доводиться.
Для такого типу статури першорядну роль мають, споживані калорії. Ектоморфам рекомендується харчуватися кожні 2-3 години. Не виходить тягати з собою курочку і яєчка в контейнерах? Замініть повноцінний обід і вечерю спеціальними сумішами, а також спортивними напоями і калорійними «батончиками».

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*