Дитячий клуб

 

 

   У фітнес клубі «Дельтапалан» працює Дитячий клуб, який складається з спортивного дитячого клубу, дитячого міні аквапарку та дитячої ігрової кімнати. Дитячий клуб «Дельтаплан» призначений для зручності занять спортом батьків та активного та розвиваючого відпочинку їхніх дітей. Він розрахований на різні вікові категорії, з урахуванням вікових особливостей дітей.

Батьки відчувають себе спокійно, доручаючи своїх дітей турботам досвідчених дитячих педагогів. Мами і тата можуть протягом кількох годин займатися спортом, СПА-процедурами, насолоджуватися відпочинком від повсякденних турбот. Відвідини нашого Дитячого клубу - завжди не тільки свято спорту для дитини, а й захоплюючі заняття, які проводять наші вихователі.

Заняття з малювання вчать дітей просторовому уяві і координації рухів (володіння пензлем). Дитина вчиться зображати фарбами світ навколо себе, свої відчуття і переживання. Для розвитку тактильних відчуттів рук діти малюють пальцями, умочуючи їх у фарбу. Ліплення розвиває дрібну моторику дитини, її творчі здібності, фантазію. Розвинена дрібна моторика сприяє більш осмисленому і правильному говорінню, виразу своїх думок та емоцій. Дитина створює своїми руками фігурки звірів, риб і птахів, осягаючи світ навколо себе. Орігамі - створення фігурок з паперу, розвиває у дитини фантазію, посидючість, терпіння, пам'ять і є хорошим заняттям по підготовці дитини до школи. Дидактичні ігри - це ігри за правилами, такі як мозаїка, дитяче лото, доміно, вчать дітей самостійно приймати рішення, і розвиває увагу, сприйняття на слух, пам'ять дитини. І безперечно, різноманітні спортивні програми, які спрямовані на гармонійний фізичний розвиток Вашої дитини.

Групове плавання вчить дитину з ніжного віку почуттю колективізму і самостійності. Ваша дитина, повторюючи за іншим, навчиться сама витиратися рушником, одягатися, зав'язувати шнурки...Крім того, дитина отримає величезне задоволення від купання, дитячих ігор та фізичних вправ на воді. Заняття для дітей в нашому клубі вносять свій скромний внесок у розвиток особистості дитини, роблячи його більш сильним, життєрадісним і здоровим!

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*