Про нас

Шановні прихильники фітнесу!

Відтепер мешканці елітного київського передмістя мають чудову нагоду не гаяти часу на дорогу до фітнес клубів, що знаходяться у місті, а отримати повний пакет оздоровчих послуг безпосередньо поруч з будинком.

Тренажерний зал – один з найбільших тренувальних майданчиків Київського регіону. Чотири просторих зали для групових програм дозволяють проводити різноманітні види фітнес-тренувань.

Для юних спортсменів у фітнес-клубі діє Дитячий клуб, де проводяться творчі та фізкультурно – оздоровчі програми. Для маленьких спортсменів працюють цікаві водні атракціони: аквазона з іграшками-водоспадами, водяними гірками та гарматами.

Завдяки панорамним вікнам та скляним стінам вдалося досягти відчуття відкритого простору. Понад лісом та зеленими схилами у сонячну погоду можна спостерігати польоти дельтапланеристів. Біля комплексу облаштована зручна парковка для клієнтів клубу. Інфраструктура клубу включає зручні роздягальні, прозору аквазону з джакузі, римською та гідромасажною зонами, фінські сауни, кабінети для масажу та оздоровчих процедур.

Тренерський склад клубу – це висококваліфіковані спортсмени, ті, що досягали результатів у спорті, майстри спорту міжнародного класу різних видів спорту, спеціалісти з професійною освітою. Не секрет, що фітнесом займатися зручніше, коли він поруч, наш клуб особливо зручний для мешканців Страрої та Нової Обухівских трас, масиву Теремки, Корчувате, проспекту Науки.

Ми запрошую усіх прихильників фітнесу, які цінують високі стандарти сервісу та індивідуальний підхід відвідати перший заміський фітнес-клуб «Дельтаплан»!

 

Телефон рецепції (044) 200-50-05

Розміщення реклами: (044) 200-18-80 Наші партнери: создание сайта - applemint*